URZĄDZENIA FISKALNE

Firma Efekt Komputer specjalizuje się instalacji, konserwacji i przeglądach kas i drukarek fiskalnych znanej firmy Posnet. W naszej ofercie klienci mogą znaleźć tanie i funkcjonalne rozwiązania. Zapewniamy bezpłatny montaż sprzedawanych przez nas kas i drukarek oraz szkolenie. A oto niektóre z nich:

     Posnet BINGO PLUS to trwała, niezawodna i funkcjonalna kasa fiskalna przeznaczona do pracy w małych i średnich placówkach handlowych. Współpracuje ze wszystkimi urządzeniami wspomagającymi pracę na stoisku sprzedaży: komputerem, skanerem, wagą i szufladą. Jest łatwa i prosta w obsłudze. Dzięki niewielkim rozmiarom, małej wadze, własnemu zasilaniu wewnętrznemu oraz możliwości zasilania z akumulatora samochodowego świetnie nadaje się do pracy w terenie. W pełni naładowany akumulator pozwala na wydruk 6000 linii paragonu, nawet w ujemnych temperaturach - bez przyłączonego zewnętrznego zasilacza. Uniwersalny protokół transmisji pozwala na współpracę z większościa programów magazynowych.


    Drukarka fiskalna Posnet Thermal została wykonana według sprawdzonych rozwiązań konstrukcyjnych, przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Urządzenie to jest przeznaczone do fiskalizacji procesów sprzedaży realizowanych przy użyciu różnorodnych systemów komputerowych. Drukarka komunikuje się z terminalem lub komputerem PC poprzez specjalizowany interfejs software'owy wykorzystując złącze szeregowe RS232.
    Drukarka posiada również rozbudowany system wydruków niefiskalnych umożliwiający realizowanie przy stanowisku kasowym wielu specjalizowanych operacji. Umożliwia wydruk potwierdzenia autoryzacji kart płatniczych oraz transakcji uznania, pokwitowania sprzedaży, raportów dokumentujących operacje gotówkowe, raportów z logowania kasjera oraz czasu jego pracy, a także szereg rozbudowanych raportów operacji kasjerskich.
    Budowa drukarki zapewnia wysoki komfort pracy między innymi przez wydajne i ciche termiczne mechanizmy drukujące. Charakteryzuje się ona również ergonomiczną budową i estetycznym wyglądem. Ponadto wbudowane akumulatory gwarantują ciągłą pracę drukarki (minimum 6000 linii paragonu) w przypadku awarii zasilania zewnętrznego.

Tel: 25 758 66 51

Adres: ul. A.Stuga 3
05-300 Mińsk Mazowiecki