USŁUGI INTERNETOWE

     Od 2001 roku rozszerzyliśmy nasze usługi o projektowanie stron internetowych. Sami od niedawna zaistnieliśmy w Internecie, by ułatwić i uatrakcyjnić dostęp do naszej oferty. Nie żałujemy tego kroku. Znając realia Internetu nie zawiedliśmy się - otrzymaliśmy to, na co liczyliśmy, pomimo naszych wcześniejszych obaw.
     Dziś proponujemy Państwu szeroki wachlarz usług internetowych, polegających na kompleksowej obsłudze firm, począwszy od realizacji projektu strony internetowej, poprzez jej administrację, a na elektronicznym handlu skończywszy. Służymy także pomocą w konfiguracji komputerów dostępowych do sieci oraz w miarę potrzeb przeprowadzamy podstawowe szkolenia. Takie podejście powoduje, iż nasza oferta skierowana jest głównie do tych z Państwa, którzy jak dotąd nie korzystali w celach zawodowych z internetu. Ponadto postanowiliśmy stać się alternatywą dla bardzo drogich agencji interaktywnych, kierując swą ofertę głównie do małych i średnich firm, dysponującymi ograniczonym budżetem na promocję i reklamę.
     Każdym naszym projektem zajmujemy się indywidualnie, nie stosujemy szablonowych rozwiązań. Staramy się być elastyczni i dopasowywać się do wymagań naszych klientów, ale nie zapominamy o podstawowych zasadach i dobrym tonie w projektowaniu stron. Największym wyróżnieniem i uhonorowaniem naszej pracy są pozytywne opinie odwiedzających strony, które już wykonaliśmy:


Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą prosimy o kontakt: biuro@efektmm.pl

Tel: 25 758 66 51

Adres: ul. A.Stuga 3
05-300 Mińsk Mazowiecki